Pekáreň kromka

Príďte si ovoňať
a ochutnať čerstvé
kvalitné pečivo

Pekáreň Kromka je v Prešove na Ulici 17. Novembra, odkiaľ rozvoniava čerstvý chlieba ďalšie dobroty každé ráno. Budeme radi ak sa zastavíte u nás, alebo využijete možnosť donášky v Prešove a okolí.

O našej pekárni

Vitajte v KROMKE!

        Chlieb bol mojou vášňou odjakživa a koncept remeselnej pekárne som nosil v hlave už zopár rokov. V podstate od prvého momentu, keď som ho ochutnal v zahraničí. V Prešove jednoducho nebol remeselný chlieb, ktorý by nám chutil a s ktorým by sme pracovali aj v našich prevádzkach. Začiatky boli ťažké, po rýchlom školení som sa pustil do domáceho kváskovania a ladenia receptov. Po zhruba dvoch mesiacoch bola prvá verzia nášho chleba na svete. Takto sme ho piekli v Nico caffé viac ako rok a pomaly sa dostával medzi ľudí. 

V roku 2020 pred nami stála obrovská výzva a to otvorenie vlastnej remeselnej pekárne. S príchodom Borisa, nášho hlavného pekára, dostal náš chlieb úplne nový rozmer a zbytok už je len o poctivej robote, kvalitných surovinách a túžbe priniesť Vám každé ráno ten najchrumkavejší chlieb. Veď je viac ako krajec chleba s maslom a k tomu šálka kávy?

Radi vás privítame v našICH predajniACH

KROMKA PREŠOV // 17. Novembra 104, Prešov // Po – Pia: 7.00 – 18.00, So: 8.00 – 12.00

NICO GALÉRIA // Hlavná 53, Prešov // Po – Pia: 8.00 – 18.00

KROMKA KOŠICE // Kuzmányho 1, Košice // Po – Pia: 8.00 – 18.00, So: 9.00 – 12.00